Domofon Dahua VTH5321GB-W (DHI-VTH5321GB-W)
Zdjęcia 6 |
Dahua VTH5321GB-W biały czarny |
|
Domofon działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 8.1. Interfejsy Ethernet (RJ45) i Wi-Fi. Wsparcie PoE.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dahua 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dahua.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dahua VTH5321GB-W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor do wideodomofonu Ip VTH5321GB-W Dahua | 913 zł |
PANEL WEWNĘTRZNY VTH5321GB-W Wi-Fi / IP DAHUA | 767 zł |
Monitor do wideodomofonu IP VTH5321GB-W Dahua | 913 zł |
PANEL WEWNĘTRZNY VTH5321GB-W Wi-Fi / IP DAHUA | 778 zł |
Modyfikacje Dahua VTH5321GB-W
Ceny na Dahua VTH5321GB-W |
---|---|---|---|---|
Dahua VTH5321GW-W | od 778 zł | 3 oferty | ||
Dahua VTH5321GB-W | od 767 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →