Wkład do filtra wody DAFI Unimax Mg+ P5
DAFI Unimax Mg+ P5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAFI Unimax Mg+ P5
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Filtr do wody Dafi Unimax z magnezem do dzbanka filtrującego Dafi Mila 5x | 52 zł |
10 szt. Wkład filtrujący Dafi Unimax Mg+ filtr magnezowy do Dafi Brita | 100 zł |
Filtr Wkład Dafi Brita Unimax Magnezowy Mg+ 5 Szt | 49 zł |
5 SZTUK DAFI WKŁAD FILTRUJĄCY UNIMAX MG + | 47 zł |
5sztuk WKŁAD FILTR DAFI UNIMAX MAGNEZ MG+ DO BRITA | 48 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje DAFI Unimax Mg+ P5
Ceny na DAFI Unimax Mg+ P5 |
---|---|---|---|---|
DAFI Unimax Mg+ P1 | od 12 zł | 6 oferty | ||
DAFI Unimax Mg+ P3 | od 30 zł | 1 oferta | ||
DAFI Unimax Mg+ P5 | od 46 zł | 19 oferty | ||
DAFI Unimax Mg+ P10 | od 98 zł | 5 oferty | ||
DAFI Unimax Mg+ P12 | od 50 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →