Wkład do filtra wody DAFI Unimax P10
Zdjęcia 3 |
DAFI Unimax P10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAFI Unimax P10
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
10 SZTUK WKŁAD FILTRUJĄCY DAFI STANDARD UNIMAX | 82 zł |
10 Sztuk Wkład Filtr Dafi Unimax | 88 zł |
Wkład filtrujący DAFI Standard Unimax (10 szt.) | 80 zł |
10x WKŁAD FILTR DO DZBANKA DAFI UNIMAX DO MAXTRA | 86 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje DAFI Unimax P10
Ceny na DAFI Unimax P10 |
---|---|---|---|---|
DAFI Unimax P1 | od 9 zł | 13 oferty | ||
DAFI Unimax P3 | od 27 zł | 7 oferty | ||
DAFI Unimax P10 | od 80 zł | 18 oferty | ||
DAFI Unimax P5 | od 41 zł | 43 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →