Struny DAddario 85/15 Bronze 12-54 (EZ920)
Wideo 5Zdjęcia 4 |
DAddario 85/15 Bronze 12-54 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DAddario 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DAddario.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAddario 85/15 Bronze 12-54
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DAddario EZ920 85/15 wielkim amerykański brązu średnio światła 12-54 PO369 | 41 zł |
Struny do gitary akustycznej 12-54 GTR 85/15 EZ920 / DADDARIO | 40 zł |
D'Addario EZ920 - 85/15 Bronze 12-54 | 31 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →