Wózek Cybex Eos Lux
Zdjęcia 9 |
Cybex Eos Lux
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Szerokość podwozia:61 cm
Waga po złożeniu:11.6 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Cybex Eos Lux
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cybex Eos Lux Stroller - Black FrameThe Cybex Eos Lux Stroller– Black Frame gives you a travel solution for your child’s first years of life. This convenient 2... więcej-in-1 stroller comes with a carry cot that converts into a seat. Use the stroller from birth until your child is around 4 years old.
Grows with your child
From birth use the stroller with the spacious carry cot, in which your baby lies comfortably. The cot is perfect for carefree naps. As soon as your child can sit by itself, swap the cot fabrics on the frame for the seat fabrics. Your child will use the comfortable seat until the age of 4 years old. The seat is reversible, which means your little one can look at you or at the world around him. The sun canopy offers UPF50+ protection. Moreover, the mesh window in the sun canopy provides a cooling breeze.
Comfortable rides
Whatever surface you brave together, the Cybex Eos Lux Stroller– Black Frame is your best friend. That’s because the stroller has large all-terrain wheels and Babyplus.storeDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 522 zł |
Cybex Eos Lux Stroller Szary 522003847Wózek CYBEX Eos Lux w kolorze Lava Grey to stylowy i funkcjonalny wózek dla niemowląt i małych dzieci. Ten wózek jest idealny... więcejdla rodziców, którzy chcą mieć nowoczesny i elegancki wygląd bez kompromisów w kwestii komfortu i wygody.Wózek Eos Lux posiada lekki i trwały aluminiowy stelaż, dzięki czemu jest łatwy w manewrowaniu i transporcie. Wózek jest wyposażony w odwracane siedzisko, które można regulować w wielu pozycjach odchylenia, dzięki czemu Twoje dziecko może siedzieć i odkrywać świat lub leżeć i spać. Siedzisko posiada również regulowany podnóżek, który zapewnia komfort Twojemu dziecku.Jedną z wyróżniających się cech tego wózka jest mechanizm składania jedną ręką, który umożliwia szybkie i łatwe składanie. Jest to szczególnie wygodne, gdy jesteś w podróży i musisz szybko schować lub przetransportow KidINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 165 zł |
Cybex Eos Lux Stroller - Taupe FrameThe Cybex Eos Lux Stroller– Taupe Frame gives you a travel solution for your child’s first years of life. This convenient 2... więcej-in-1 stroller comes with a carry cot that converts into a seat. Use the stroller from birth until your child is around 4 years old.
Grows with your child
Comfortable rides
Whatever surface you brave together, the Cybex Eos Lux Stroller– Taupe Frame is your best friend. That’s because the stroller has large all-terrain wheels and Babyplus.storeDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 522 zł |
Cybex Eos Lux Stroller - Silver FrameThe Cybex Eos Lux Stroller– Silver Frame gives you a travel solution for your child’s first years of life. This convenient... więcej2-in-1 stroller comes with a carry cot that converts into a seat. Use the stroller from birth until your child is around 4 years old.
Grows with your child
Comfortable rides
Whatever surface you brave together, the Cybex Eos Lux Stroller– Silver Frame is your best friend. That’s because the stroller has large all-terrain wheels Babyplus.storeDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 522 zł |
Cybex Eos Lux Stroller Czarny 522003825Wózek CYBEX Eos Lux w kolorze Moon Black to wysokiej jakości i stylowy wózek dla rodziców, którzy chcą dla swojego dziecka ja... więcejk najlepiej. Ten wózek zapewnia komfortową i bezpieczną jazdę dla Twojego malucha, a jednocześnie jest lekki i łatwy w manewrowaniu.Wó KidINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 175 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 898 zł
spacerowy, składany w książkę, skrętne koła, okienko do podglądu, waga: 11.2 kg
od 2 087 zł
spacerowy, składany w książkę, skrętne koła, okienko do podglądu, waga: 11.5 kg
od 2 300 zł
spacerowy, składany w książkę, skrętne koła, okienko do podglądu, waga: 15.2 kg
od 1 374 zł
spacerowy, składany w książkę, skrętne koła, okienko do podglądu, waga: 6.2 kg
od 2 069 zł
spacerowy, składany w książkę, przekładane siedzisko, skrętne koła, waga: 8.6 kg
od 1 899 zł
spacerowy, składany w książkę, skrętne koła, okienko do podglądu, waga: 14.2 kg