Ładowarka CTEK MXS 7.0
Wideo 5Zdjęcia 4 |
CTEK MXS 7.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CTEK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CTEK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CTEK MXS 7.0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CTEK MXS 70 Ładowarka 12V Dla Większych Akumulatorów Samochodowych Łódź Ci | 535 zł |
CTEK MXS 7.0 ładowarka akumulatorowa | 589 zł |
Ctek Mxs 7.0 Charger Czarny,Posrebrzany 56-731 | 711 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości urządzenia rozruchowo-prostownikowego CTEK MXS 7.0:
- Zawiera etui
PolecamyPorównaj w tabeli →