Opona rowerowa CST Tires C-1861 29x2.25
CST Tires C-1861 29x2.25 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CST Tires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CST Tires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CST Tires C-1861 29x2.25
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cst Opona CST 29" x 2,25 C-1861 TR-CS469 B-TRAIL zwijana | 139 zł |
CST, Opona rowerowa, B-Trailc-1861 TR-CS469, zwijana, 29'x2,25 | 177 zł |
Opona CST 29" x 2,25 C-1861 TR-CS469 B-TRAIL zwijana | 189 zł |
Opona rowerowa 29x2.25 57-622 C-1861P B-TRAIL EPS 170TPI CST PREMIUM | 115 zł |
Modyfikacje CST Tires C-1861 29x2.25
Ceny na CST Tires C-1861 29x2.25 |
---|---|---|---|---|
CST Tires C-1861 27.5x2.6 | od 109 zł | 4 oferty | ||
CST Tires C-1861 27.5x2.25 | od 145 zł | 3 oferty | ||
CST Tires C-1861 29x2.25 | od 115 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →