SSD Crucial T700 CT1000T700SSD5 1 TB z chłodnicą
Wideo 19Zdjęcia 7 |
Crucial CT1000T700SSD5 |
|
Rekordowa prędkość 11700 MB/s. Magistrala PCIe 5.0. Szyfrowanie Opal TCG.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial T700 CT1000T700SSD5 1 TB z chłodnicą
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial T700 SSD - 1TB - Z radiatorami - M.2 2280 - PCIe 5.0 | 916 zł |
Crucial Dysk SSD T700 1TB M.2 NVMe 2280 PCIe 5.0 11700/9500 Radiator DGCRC | 1 011 zł |
Crucial T700 M.2 PCI-e 5.0 NVMe 1TB heatsink HD-SSDM2-CUL-064 | 779 zł |
Dysk CRUCIAL T700 1TB SSD (z radiatorem) | 779 zł |
Dysk CRUCIAL T700 1TB SSD (z radiatorem) | 779 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Crucial T700 CT1000T700SSD5
Ceny na Crucial T700 CT1000T700SSD5 |
---|---|---|---|---|
Crucial T700 CT1000T700SSD3 1 TB bez radiatora | od 739 zł | 10 oferty | ||
Crucial T700 CT1000T700SSD5 1 TB z chłodnicą | od 779 zł | 16 oferty | ||
Crucial T700 CT2000T700SSD3 2 TB bez radiatora | od 1 300 zł | 16 oferty | ||
Crucial T700 CT2000T700SSD5 2 TB z chłodnicą | od 1 399 zł | 9 oferty | ||
Crucial T700 CT4000T700SSD3 4 TB bez radiatora | od 2 449 zł | 16 oferty | ||
Crucial T700 CT4000T700SSD5 4 TB z chłodnicą | od 2 120 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →