Pamięć RAM Crucial DDR5 1x8Gb CT8G52C42U5
Zdjęcia 7 |
Crucial CT8G52C42U5 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR5 1x8Gb CT8G52C42U5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial Classic DDR5-5200 - 8GB - CL42 - Single Channel (1 sztuk) - AMD EX | 188 zł |
Pamięć Crucial DDR5, 8 GB, 5200MHz, CL42 (CT8G52C42U5) | 197 zł |
Crucial Ct8g52c42u5 1x8gb Ddr5 5200mhz Ram Przezroczysty MGS0000021195 | 143 zł |
Pamięć Crucial DDR5, 8 GB, 5200MHz, CL42 (CT8G52C42U5) | 191 zł |
Modyfikacje Crucial DDR5 1x8Gb
Ceny na Crucial DDR5 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 1x8Gb CT8G48C40U5 | od 112 zł | 6 oferty | ||
Crucial DDR5 1x8Gb CT8G52C42U5 | od 143 zł | 4 oferty | ||
Crucial DDR5 1x8Gb CT8G56C46U5 | od 133 zł | 3 oferty |
Polecamy