Pamięć RAM Crucial Value DDR3 1x8Gb CT8G3ERSLD8160B
Crucial CT8G3ERSLD8160B |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Crucial Value DDR3 1x8Gb
Ceny na Crucial Value DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial Value DDR3 1x8Gb CT102464BA1339 | od 120 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR3 1x8Gb CT102472BD1339 | od 100 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR3 1x8Gb CT102464BD160B | od 60 zł | 4 oferty | ||
Crucial Value DDR3 1x8Gb CT102464BA160B | od 140 zł | 2 oferty | ||
Crucial Value DDR3 1x8Gb CT102472BD160B | od 120 zł | 3 oferty | ||
Crucial Value DDR3 1x8Gb CT102472BA160B | od 116 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR3 1x8Gb CT8G3ERSLD8160B | od 100 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR3 1x8Gb CT8G3ERSLS4160B | od 650 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR3 1x8Gb CT102464BD186D | od 195 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR3 1x8Gb CT102472BA186D | od 120 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →