Pamięć RAM Crucial Value DDR3 1x4Gb CT51264BD160B
Crucial CT51264BD160B |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial Value DDR3 1x4Gb CT51264BD160B
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial RAM CT51264BD160B 4 GB DDR3 1600 MHz CL11 pamięć do komputera | 43 zł |
Crucial CT51264BD160B 4GB DDR3-1600Mhz PC3-12800 DIMM Desktop Memory RAM | 80 zł |
Crucial RAM CT51264BD160BJ 4GB DDR3 1600 MHz CL11 pamięć komputerowa | 120 zł |
Crucial CT51264BD160BJ 4GB DDR3-1600Mhz PC3-12800 Desktop Memory RAM | 80 zł |
Crucial Memory Module RAM 4GB DDR3L 1600 UDIMM 1.35V CL11 CT51264BD160B | 96 zł |
Crucial 16GB 4x 4GB PC3L-12800U DDR3L 1600Mhz CT51264BD160B.C16FKD PC Memo | 137 zł |
Crucial RAM 4GB DDR3 1600 MHz CL11 Desktop Memory CT51264BD160B | 68 zł |
Modyfikacje Crucial Value DDR3 1x4Gb
Ceny na Crucial Value DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial Value DDR3 1x4Gb CT51272BA1067 | od 100 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR3 1x4Gb CT51264BA1339 | od 74 zł | 2 oferty | ||
Crucial Value DDR3 1x4Gb CT51264BD160B | od 43 zł | 7 oferty | ||
Crucial Value DDR3 1x4Gb CT51264BA160B | od 76 zł | 3 oferty | ||
Crucial Value DDR3 1x4Gb CT51272BD160B | od 60 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR3 1x4Gb CT51264BD186DJ | od 116 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR3 1x4Gb CT51272BA186DJ | od 281 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →