Pamięć RAM Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb CT32G56C46S5
Crucial CT32G56C46S5 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb CT32G56C46S5
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial Pamięć RAM 32 GB DDR5 5600 MHz lub 5200 MHz lub 4800 MHz do laptop | 608 zł |
Crucial Pamięć do notebooka DDR5 SODIMM 32GB/5600 CL46 (16Gbit) SBCRC50325 | 564 zł |
Crucial Pamięć do notebooka DDR5 SODIMM 32GB/5600 CL46 (16Gbit) SBCRC50325 | 575 zł |
Crucial Pamięć do notebooka DDR5 SODIMM 32GB/5600 CL46 (16Gbit) 112314 | 564 zł |
Pamięć do laptopa Crucial Pamięć do notebooka DDR5 SODIMM 32GB/5600 CL46 ( | 434 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb
Ceny na Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb CT32G48C40S5 | od 353 zł | 12 oferty | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb CT32G52C42S5 | od 414 zł | 7 oferty | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb CT32G56C46S5 | od 386 zł | 9 oferty |
Polecamy