Pamięć RAM Crucial DDR5 2x8Gb CT2K8G52C42U5
Zdjęcia 7 |
Crucial CT2K8G52C42U5 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR5 2x8Gb CT2K8G52C42U5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial Classic DDR5-5200 - 16GB - CL42 - Dual Channel (2 sztuk) - AMD EXP | 466 zł |
Pamięć Crucial DDR5, 16 GB, 5200MHz, CL42 (CT2K8G52C42U5) | 352 zł |
Crucial Ct2k8g52c42u5 16gb 2x8gb Ddr5 5200mhz Ram Czarny | 360 zł |
Modyfikacje Crucial DDR5 2x8Gb
Ceny na Crucial DDR5 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 2x8Gb CT2K8G48C40U5 | od 262 zł | 6 oferty | ||
Crucial DDR5 2x8Gb CT2K8G52C42U5 | od 352 zł | 4 oferty | ||
Crucial DDR5 2x8Gb CT2K8G56C46U5 | od 304 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →