Opona rowerowa Continental Grand Sport Race 700x32C Folding (0150141)
Continental Grand Sport Race 700x32C Folding |
|
Technologia - Łamacz NyTech. Mieszanka - PureGrip.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Continental Grand Sport Race 700x32C Folding
Ceny na Continental Grand Sport Race 700x32C Folding |
---|---|---|---|---|
Continental Grand Sport Race 700x23C Folding | od 115 zł | 1 oferta | ||
Continental Grand Sport Race 700x25C | od 115 zł | 1 oferta | ||
Continental Grand Sport Race 700x28C | od 95 zł | 3 oferty | ||
Continental Grand Sport Race 700x28C Folding | od 135 zł | 4 oferty | ||
Continental Grand Sport Race 700x32C Folding | od 134 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →