Opona ciężarowa Continental Conti Hybrid HD5 295/80 R22.5 152M
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Continental Conti Hybrid HD5 295/80 R22.5 152M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental Conti Hybrid HD5 295/80 R22.5 152M
Ceny na Continental Conti Hybrid HD5 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Continental Conti Hybrid HD5 295/80 R22.5 152M | od 2 689 zł | 1 oferta | ||
Continental Conti Hybrid HD5 315/70 R22.5 154L | od 2 745 zł | 2 oferty | ||
Continental Conti Hybrid HD5 315/80 R22.5 156L | od 2 743 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →