Termowentylator Concept VT-7040
Zdjęcia 7 |
Concept VT-7040 termostat biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Concept 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Concept.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Concept VT-7040
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CONCEPT Hausgeräte VT7040 termowentylator 1000-2000 W plastik 47 dB biały | 123 zł |
Termowentylator Concept VT7040 | 108 zł |
Termowentylator CONCEPT VT7040 | 109 zł |
Modyfikacje Concept VT-7040
Ceny na Concept VT-7040 |
---|---|---|---|---|
Concept VT-7040 | od 108 zł | 4 oferty | ||
Concept VT-7041 | od 109 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →