Termowentylator Concept VT-7010
Concept VT-7010 termostat |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Concept 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Concept.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Concept VT-7010
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CONCEPT VT-7010 CONCEPT VT7010 termowentylator 1500 W biały 240 V | 99 zł |
Termowentylator CONCEPT VT-7010 | 99 zł |
Termowentylator Concept VT7010 | 99 zł |
Termowentylator CONCEPT VT-7010, biały, 750/1500 W | 99 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →