Plecak Columbia Trek 18L 18 l
Zdjęcia 19 |
Columbia Trek 18L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Columbia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Columbia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Columbia Trek 18L 18 l
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Columbia Unisex Plecak Columbia Trek 18L 1997401 | 142 zł |
Plecak Miejski Columbia Trek Backpack 18L | 206 zł |
Plecak uniseks COLUMBIA Trek 18 l - czarny 194894731895 | 220 zł |
Plecak miejski Columbia Trail Traveler 18 black | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI N | 150 zł |
Plecak miejski Columbia Trail Traveler 18 black | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI N | 150 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →