Ekspres do kawy Clatronic KA 3356 czarny
Clatronic KA 3356 |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic KA 3356 czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic KA3356 Ekspres Do Kawy Z Kubkiem Ceramicznym 300 W Czarny 263155 | 117 zł |
Ekspres CLATRONIC KA 3356 Czarny | 67 zł |
Ekspres CLATRONIC KA 3356 Czarny | 53 zł |
Ekspres CLATRONIC KA 3356 Czarny KA-3356 | 70 zł |
Ekspres przelewowy Clatronic KA 3356 Czarny | 58 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Clatronic KA 3356:
- Wyjmowany filtr nylonowy
- W zestawie kubek ceramiczny
- Kontrolka pracy
- Wyjmowana taca ociekowa
PolecamyPorównaj w tabeli →