Zegarek Citizen ER0212-50Y
Zdjęcia 3 |
Citizen ER0212-50Y |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Citizen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Citizen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Citizen ER0212-50Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CITIZEN Zegarek Damski CITIZEN ELEGANCE ER0212-50Y | 580 zł |
Zegarek damski Citizen ER0212-50Y (ZG-015026) 208-43-000-000595-814 | 580 zł |
ZEGAREK DAMSKI CITIZEN ER0212-50Y - NOWY I ORYGINALNY ⌚ ZAPRASZAMY DO SALO | 489 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →