Наручний годинник Citizen Tsuyosa NJ0150-81L
Відео 2Фото 7 |
Citizen Tsuyosa NJ0150-81L |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Citizen Tsuyosa NJ0150-81L
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Reloj Citizen Automático NJ0150-81L acero azul | 1 120 zł |
CITIZEN Zegarek Męski CITIZEN Gent Mechanical NJ0150-81L | 1 590 zł |
Citizen Mężczyźni Tsuyosa Zegarek Srebrny/Niebieski 40 mm NJ0150-81L | 1 145 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →