Switch Cisco IE-2000-8TC-G-B
Cisco IE-2000-8TC-G-B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cisco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cisco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Cisco IE-2000-8TC-G-B
Ceny na Cisco IE-2000-8TC-G-B |
---|---|---|---|---|
Cisco IE-2000-4TS-G-B | od 3 755 zł | 6 oferty | ||
Cisco IE-2000-8TC-G-B | od 7 696 zł | 3 oferty | ||
Cisco IE-2000-8TC-B | od 6 963 zł | 1 oferta | ||
Cisco IE-2000-16TC-B | od 12 307 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →