Firewall Cisco FPR1010-NGFW-K9
Zdjęcia 4 |
Cisco FPR1010-NGFW-K9 |
|
Wewnętrzna pamięć masowa SSD 200 GB.
Całkowita liczba portów RJ45 do wymiany danych wynosi 8. Typ portu LAN lub WAN jest określony przez ustawienia. Mogą istnieć różne poziomy licencjonowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cisco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cisco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cisco FPR1010-NGFW-K9
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cisco Firepower 1010E NGFW 1U Zapora sprzętowa 8205216 | 4 495 zł |
Cisco Firepower 1010 NGFW Appliance, Desktop NET-UTM-CSC-018 | 3 949 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! cisco systems Cisco Firepower 1010 NGFW Appliance, D | 2 573 zł |
Cisco Firepower 1010 Ngfw Appliance Firewall Router Posrebrzany FPR1010-NG | 3 065 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! CISCO Firepower 1010 ASA Appliance Desktop - PACZKOM | 2 565 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →