Telefon VoIP Cisco 8811
Cisco 8811
Rodzaj:przewodowy
Protokoły:SIP
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne 8811
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cisco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cisco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cisco 8811
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cisco Systems SystemsIP 8811 telefon czarny CP-8811-K9 | 1 799 zł |
Telefon Cisco Cisco Telefon IP 8811 Series | 1 681 zł |
Cisco CP-8811-K9 | 1 401 zł |
Cisco CP-8811-K9 - Telefon IP serii 8811 - IN CP-8811-K9= | 531 zł |
Cisco CP-8811-3PCC-K9 | 903 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →