IP-телефон Cisco 7821
Відео 3Фото 7 |
Cisco 7821
Тип:дротовий
Протоколи:SIP
Інтерфейси:Ethernet
Кількість телефонних ліній:2
Всі характеристики
Характеристики 7821
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco 7821
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cisco IP Ph 7821 f 3rd Party Call Ctrl | 825 zł |
Cisco IP Phone 7821 | 583 zł |
Telefon Cisco Cisco Telefon IP Phone 7821 with Multiplatform | 513 zł |
Telefon IP, CISCO CP-7821-K9, Czarny | 719 zł |
Cisco CP-7821-K9 | 760 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →