Kabina prysznicowa Cersanit Arteco 90x90
Zdjęcia 3 |
Cersanit Arteco 90x90 S601-114 80x8090x90 |
|
Szkło powlekane CleanPro zapobiega osadzaniu się kamienia i brudu. Chromowane podwójne rolki, metalowy uchwyt i magnetyczne uszczelki drzwi. Paleta wykonana jest z akrylu z podwójnym wzmocnieniem z żywicy i włókna szklanego.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Arteco 90x90
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Kabina prysznicowa Cersanit Arteco 90X90X190 półokrągła chrom tra | 1 599 zł |
Kabina Prysznicowa Arteco 90X90X190 | 1 599 zł |
CERSANIT S601-114 ARTECO KABINA PÓŁOKRĄGŁA 90X190 SZKŁO TRANSP. + BRODZIK | 1 499 zł |
Cersanit Arteco SET B97 Kabina prysznicowa półokrągła 90x90 cm z brodzikie | 1 497 zł |
Cersanit Arteco Tako 90x90 S601114 | 1 497 zł |
Modyfikacje Cersanit Arteco
Ceny na Cersanit Arteco |
---|---|---|---|---|
Cersanit Arteco 80x80 | od 1 423 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Arteco 90x90 | od 1 497 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →