Parownica ręczna Cecotec Fast&Furious 4010 Vital
Zdjęcia 10 |
Cecotec Fast&Furious 4010 Vital niewyjmowany pojemnik |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Fast&Furious 4010 Vital
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec Żelazko parowe SmoothForce 2000 Smart Moc 1200 W stała para 25 g/m | 139 zł |
Cecotec Fast & Furious 4010 Vital 1000W 25g/min | 139 zł |
Cecotec Garment Steamer Fast&furious 4010 Vital Posrebrzany 05543 | 108 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →