Parownica ręczna Cecotec SmoothForce 3000 UltraSteam (CCTC-05501)
Zdjęcia 5 |
Cecotec SmoothForce 3000 UltraSteam |
|
Stacja dokująca
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec SmoothForce 3000 UltraSteam
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vertical Iron Cecotec SmoothForce 3000 UltraSteam 1200W White 05501 | 172 zł |
Cecotec SmoothForce 3000 UltraSteam 1200W 25g/min | 180 zł |
Cecotec Steam Brush Smoothforce 3000 Ultrasteam White Biały 05501 | 166 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →