Ekspres do kawy Catler ES 701 brązowy
Zdjęcia 7 |
Catler ES 701 brązowy |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Catler ES 701 brązowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CATLER Ekspres na kapsułki CATLER ES 701 Porto BH Czarno-brązowy | 529 zł |
Ekspres CATLER ES 701 Porto BH | 529 zł |
Ekspres CATLER ES 701 Porto BH 42006393 | 529 zł |
Modyfikacje Catler ES 701
Ceny na Catler ES 701 |
---|---|---|---|---|
Catler ES 702 biały | od 449 zł | 2 oferty | ||
Catler ES 701 brązowy | od 529 zł | 4 oferty | ||
Catler ES 721 czarny | od 499 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →