Zegarek Casio PRG-330-1E
Zdjęcia 6 |
Casio PRG-330-1E |
|
Precyzyjny i wielofunkcyjny wytrzymały zegarek kwarcowy ze wskaźnikiem elektronicznym, wbudowanym kompasem, barometrem, wysokościomierzem i termometrem. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej roku modelowego 2018 z serii Casio ProTrek. Wygląd zewnętrzny, kształt koperty oraz szeroka, mikroprofilowana luneta podkreślają sportowy i turystyczny charakter tego modelu.
Dzięki wyważonemu i harmonijnemu wzornictwu zegarek dobrze komponuje się z odzieżą sportową i codzienną garderobą. Solidna plastikowa obudowa jest wyposażona w tylną pokrywę ze stali nierdzewnej, a jej uszczelki zapewniają wysoki poziom wodoodporności (Water Resistant 100m). Pozwala to zignorować deszcz / mgłę / śnieg, swobodnie pływać z maską / fajką, a nawet nurkować na głębokość 10 m.
Elektroniczna tarcza zegarka Casio PRG-330-1E oparta jest na monochromatycznym wskaźniku LCD o wysokim kontraście i jest wyposażony w w pełni automatyczne podświetlenie LED. Jego powierzchnia, chroniona twardym szkłem mineralnym, ma wbudowaną baterię słoneczną, która ładuje standardową baterię CTL1616. Obsługuje do 5 codziennych alarmów i danych wschodu / zachodu słońca. Model przystosowany jest do pracy w niskich temperaturach, a elastyczny poliuretanowy pasek jest przyjemny w dotyku i odporny na ścieranie / rozdarcie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Kup Casio PRG-330-1E
Zegarek kwarcowy CASIO PRG-330-1ER, 10 ATM | 1 565 zł |
Zegarek ProTrek PRG-330-1ER Monte Salmone - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DH | 954 zł |
ZEGARK SPORTOWY CASIO PROTREK PRG-330-1ER - NOWY I ORYGINALNY ⌚ ZAPRASZAMY | 803 zł |
Casio Protrek PRG-330-1ER - Zaufało nam tysiące klientów, wybierz profesjo | 883 zł |
Zegarek ProTrek PRG-330-1ER Monte Salmone - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DH | 954 zł |