Casio GBD-200
Wideo 27Zdjęcia 22 |
Inteligentne zegarki ze znanym korporacyjnym designem Casio są przeznaczone dla biegaczy, sportowców i po prostu miłośników aktywnego stylu życia, którzy cenią gadżety nie za wygląd, ale za funkcjonalność, wytrzymałość i trwałość. Korpus wykonany jest z tworzywa polimerowego, ekran jest chroniony szkłem mineralnym, które jest odporne na zarysowania. Dzięki temu urządzenie nie boi się wstrząsów, upadków, wody, nawet jeśli zdecydujesz się na nurkowanie na dużych głębokościach.
Ekran tutaj nie jest dotykowy, ale z jasnym podświetleniem i dobrą czytelnością tekstu. Przechodząc do funkcjonalności, Casio GBD-200 należy do kategorii inteligentnych zegarków i jest podłączony do smartfona za pomocą Bluetooth, po czym przychodzące wiadomości i powiadomienia będą duplikowane na ekranie, na co oczywiście nie można odpowiedzieć. Ponieważ zegarek jest przeznaczony do uprawiania sportu, zwrócono uwagę tylko na te opcje, które są niezbędne podczas treningu: gadżet liczy wykonane kroki, dystans, prędkość ruchu, tempo i spalone kalorie, a multi-timer z autorepeat i autostartem zapamiętuje do pięć różnych ustawień i pomoże podczas treningów interwałowych. Kroki liczone są za pomocą akcelerometru, model nie posiada własnego modułu GPS. Ale urządzenie może korzystać z GPS smartfona - po dokonaniu korekt zegarek dokładniej zmierzy przebytą odległość nawet bez połączenia. Wreszcie, ogromnym plusem będzie doskonała autonomia: z jednej baterii CR2032 zegarek może działać do 2 lat bez konieczności ładowania.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Kup Casio GBD-200
Wszystkie ceny 36 →Casio Watch GBD-200-9ER żółty GBD-200-9ER | 534 zł |
ZEGAREK MĘSKI CASIO G-SHOCK GBD-200-1ER BLUETOOTH | 467 zł |
Casio G-Shock GBD-200-1ER - Mężczyzna - 46 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrowy/ | 799 zł |
Zegarek Casio Zegarek męski Casio G-SHOCK GBD-200UU-9ER | 679 zł |
G-Shock Zegarek męski Casio bluetooth Step Tracker GBD-200UU-1ER (ZG-01604 | 799 zł |