Casio GBD-H1000
Wideo 36Zdjęcia 25 |
Zegarek znanego japońskiego producenta urządzeń elektronicznych Casio to drogi gadżet, rodzaj hybrydy inteligentnych zegarków i zwykłych zegarków. Przede wszystkim położono nacisk na bezpieczeństwo: obudowa z polimerowego tworzywa sztucznego nie boi się wstrząsów, wytrzymałe szkło mineralne jest odporne na zarysowania, a wodoodporność do 20 Bar pozwala nie tylko kąpać się i pływać bez zdejmowania zegarka.
na rękę, ale także do nurkowania bez sprzętu do nurkowania, do uprawiania nurkowania i innych ekstremalnych sportów wodnych. Oczywiście sprawia to, że urządzenie wygląda na masywne i waży 101, więc jest bardziej odpowiednie dla dużej męskiej dłoni. Casio GBD-H1000, w przeciwieństwie do większości nowoczesnych smartwatchy, wyposażony jest w bezdotykowy ekran, który jest jednak podświetlany i wyświetla przychodzące połączenia i wiadomości, czemu towarzyszy wibracja.
Zegarek łączy się ze smartfonem przez Bluetooth, a nawet pomaga go znaleźć w przypadku zgubienia. Ale ciekawsza jest obecność licznych czujników do pomiaru: model otrzymał odbiornik GPS, pulsometr, akcelerometr (czujnik ruchu), krokomierz, kompas cyfrowy, barometr, termometr do określania temperatury otoczenia, wysokościomierz, stoper, minutnik i alarm timer. Jeśli nie korzystasz z inteligentnych funkcji, zegarek będzie działał bez ładowania przez prawie cały rok, ponieważ kolejną ich cechą jest bateria słoneczna. W razie potrzeby możesz go naładować w zwykły sposób, za pomocą kabla USB.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Kup Casio GBD-H1000
Zegarek Casio 3805 GBD-H1000 -7A9ER | 2 135 zł |
Sportowe G-shock G-Squad GBD-H1000-7A9 - zegarek męski | 2 135 zł |
Zegarek G-SHOCK GBD-H1000BAR-4ER G-SQUAD Matchday: Inside FC Barcelona - N | 1 799 zł |
G-shock G-shock G-SQUAD Matchday FC Barcelona GBD-H1000BAR-4 - zegarek męs | 1 799 zł |