Zegarek Casio Edifice EF-121D-1A
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Casio Edifice EF-121D-1A |
|
Jeden z najbardziej przystępnych cenowo modeli męskich kwarcowych zegarków mechanicznych z licznej rodziny Casio Edifice Classic. Dzięki prostemu, ale stylowemu wzornictwu mogą służyć nie tylko jako przyrząd do pomiaru czasu, ale także jako elegancki dodatek dopełniający wygląd nowoczesnego, pewnego siebie mężczyzny. Pozycjonowane jako produkt z początkowej półki cenowej, odnoszą się do modeli z podstawową funkcjonalnością.
Wyposażony w oryginalny, precyzyjny mechanizm wykonany w Japonii oraz analogową tarczę z małym prostokątnym okienkiem pokazującym aktualną datę. Teksturowana czarna powierzchnia tarczy zegarka Casio EF-121D-1A jest chroniona wytrzymałym szkłem mineralnym. Obudowa z przykręcaną pokrywą wykonana jest z najtrwalszego stopu stali nierdzewnej, jest w stanie zapewnić dość wysoki poziom wodoodporności Water Resistant 100m (ISO 2281), co umożliwia korzystanie z nich podczas pływania, w tym z maska i fajka (bez nurkowania na znaczne głębokości) ... Aby zapewnić wygodne użytkowanie zegarka w warunkach słabego oświetlenia, znaczniki godzin i wskazówki mają specjalną luminescencyjną powłokę Neobrite, która wykazuje długą poświatę. Niewielkich rozmiarów litowe źródło zasilania CR2012 i oszczędność japońskiego mechanizmu zapewniają do 10 lat autonomicznej pracy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Kup Casio Edifice EF-121D-1A
Wszystkie ceny 7 →Zegarek Męski CASIO EDIFICE EF-121D-1AVEG 10 BAR | 360 zł |
Zegarek Casio EDIFICE EF-121D -1AV | 431 zł |
EF-121D -1AVEG EF-121D -1AVEG | 431 zł |
Casio Edifice EF-121D-1AVEG - Negocjuj cen zakupu, na pewno bdziesz zadowo | 316 zł |
Zegarek Męski Casio Edifice Ef-121D-1Aveg 10 Bar Casio | 389 zł |
Casio Edifice EF-121D-1AVEG - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 316 zł |
Zegarek Casio Zegarek Męski CASIO EDIFICE EF-121D-1AVEG 10 BAR | 421 zł |