Dron Carrera Quadrocopter X1 (370503001)
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Carrera Quadrocopter X1
Lot:do 7 min
Aparat:brak
Wymiary:174x174x5 mm
Dwa zapasowe silniki. System szybkiej wymiany silnika. Włącza „pętlę 3D”.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Quadrocopter X1
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Carrera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Carrera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Carrera Quadrocopter X1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Carrera RC Quadrocopter X1 370503013X zdalnie sterowany Quadrocopter | 249 zł |
Carrera PROMO Quadrocopter X1 503013 Carrera | 148 zł |
Carrera Carrera RC 2,4GHz Quadrocopter X1 | 216 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →