Krzesełko do karmienia Caretero Tuva (TERO-7707)
Zdjęcia 12 |
Caretero Tuva |
|
Maksymalne obciążenie: 15 kg
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Caretero 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Caretero.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Caretero Tuva
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Caretero Krzesełko do karmienia Tuva beżowe (TERO-7707) | 331 zł |
Caretero, Krzesełko do karmienia, Tuva, Beige | 339 zł |
Caretero, Tuva, krzesełko do karmienia, beżowe | 378 zł |
Caretero Krzesełko do karmienia Tuva szare (TERO-7706) | 330 zł |
Caretero Krzesełko do karmienia Tuva ciemnozielone (TERO-7705) | 331 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →