Kolumny głośnikowe Canton Movie 95
Zdjęcia 7 |
Canton Movie 95 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canton Movie 95
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw głośników CANTON Movie 95 Biały | 1 999 zł |
Zestaw głośników CANTON Movie 95 Czarny | 1 999 zł |
Zestaw głośników do kina domowego MOVIE 95, Kolor: Czarny | 1 999 zł |
Zestaw głośników CANTON Movie 95 Czarny | 1 999 zł |
Zestaw głośników CANTON Movie 95 Biały | 1 999 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kolumn głośnikowych Canton Movie 95:
- Wejścia subwoofera wysokiego napięcia
PolecamyPorównaj w tabeli →