Kuchenka mikrofalowa Candy COOKinAPP CMXG 20 DW biały (38000258)
Zdjęcia 4 |
Candy COOKinAPP CMXG 20 DW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy COOKinAPP CMXG 20 DW biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Candy X-Range CMXG20DW Mikrofalówka Grill 20L 1050W 5 poziomów Zasilanie C | 631 zł |
Candy Cmxg20dw 1000w Microwave With Grill Biały 20 Liters / EU Plug | 517 zł |
Candy Cmxg20dw 1000w Microwave With Grill Refurbished Biały 20 Liters R-11 | 342 zł |
Modyfikacje Candy COOKinAPP CMXG 20 DW
Ceny na Candy COOKinAPP CMXG 20 DW |
---|---|---|---|---|
Candy COOKinAPP CMXG 20 DW biały | od 342 zł | 3 oferty | ||
Candy COOKinAPP CMXG 20 DR czerwony | od 410 zł | 6 oferty | ||
Candy COOKinAPP CMXG 20 DS srebrny | od 541 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →