Nawilżacz Camry CR 7964
Zdjęcia 10 |
Camry CR 7964 |
|
Cichy i niedrogi nawilżacz ultradźwiękowy do użytku domowego o stylowym wyglądzie zewnętrznym, cyfrowym dotykowym systemem sterowania z wyświetlaczem LED, wbudowanym higrometrem i funkcją higrostatu do automatycznej regulacji poziomu wilgotności względnej. Warto również zwrócić uwagę na obecność timera automatycznego wyłączania oraz kompletnego zestawu z pilotem, który pozwala włączać/wyłączać i regulować tryb pracy urządzenia bez wstawania z łóżka.
Umieszczony jako produkt o średniej cenie, oferuje wygodne sterowanie i elegancki wygląd zewnętrzny, który będzie pasował do każdego designerskiego wnętrza. Jest w stanie szybko przywrócić i utrzymać optymalny poziom wilgotności w pomieszczeniach mieszkalnych/biurowych, co jest szczególnie ważne w okresie zimowym. Ułatwia oddychanie przy astmie, innych chorobach górnych dróg oddechowych i kaszlu.
Pozwala uniknąć nadmiernego wysuszenia skóry, laminowania paznokci, łamliwości i przesuszenia włosów. Przyda się rodzinom z małym dzieckiem w sezonie grzewczym. To urządzenie wykorzystuje przetwornik ultradźwiękowy z trwałą membraną do wytwarzania zimnej pary. Zużycie wody nawilżacza Camry CR 7964 osiąga 300 ml / h, co wystarcza na jedno lub parę sąsiednich pomieszczeń o łącznej powierzchni do 35 m². Zapas wody wystarcza na 14 godzin średnio intensywnej pracy. Wydajność urządzenia można regulować ręcznie lub automatycznie. Zapewniony jest cichy tryb nocny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Kup Camry CR 7964
Wszystkie ceny 6 →CAMRY CR 7964 cichy nawilżacz powietrza z technologią ultradźwiękową dysza | 189 zł |
Podłogowy Camry CR 7964 AGDM-NAW-CMY-008 | 178 zł |
Nawilżacz powietrza Camry CR 7964 Biały | 178 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy CAMRY CR 7964 powietrza 4,2L | 193 zł |
Camry Air humidifier CR 7964 35 m³, 25 W, Water tank capacity 4.2 L, Ultra | 231 zł |
Camry Air humidifier CR 7964 35 m³, 25 W, Water tank capacity 4.2 L, Ultra | 199 zł |
Nawilżacz damski Camry CR 7964 wykorzystuje ultradźwiękową metodę tworzenia pary wodnej. Ponadto urządzenie w trybie automatycznym utrzymuje zadany poziom wilgotności w pomieszczeniu.
Kontrola wilgotności
Model został wyposażony w zbiornik o pojemności 4,2 litra. Zużycie wody podczas pracy urządzenia wynosi do 300 ml/h, jej zapasy wystarczają na 14 godzin nawilżania o średniej intensywności. Docelowa wilgotność w pomieszczeniu jest regulowana w zakresie od 45 do 90%. Aby zwizualizować wybrane ustawienia, na przednim panelu obudowy przyrządu znajduje się informacyjny ekran LED, obsługiwany przez przyciski dotykowe. Ma sterować nawilżaczem bez wstawania z kanapy za pomocą dołączonego pilota.
Higrometr pokładowy
Camry CR 7964 jest wyposażony we wbudowany higrometr i funkcję higrostatu do automatycznej kontroli poziomu wilgotności względnej. Siedliskiem nawilżacza są pomieszczenia o łącznej powierzchni do 35 m². Model ma górne uzupełnianie wody, a w jego konstrukcji przewidziano również filtr do odkamieniania. Dysza mgły atomizuje drobne cząsteczki pary wodnej z obrotem 360°.
Nawilżenie na noc
Dla komfortowego snu urządzenie posiada odpowiedni tryb pracy. Po włączeniu wyświetlacz gaśnie, a poziom wilgotności utrzymuje się na poziomie około 65%. Jednocześnie użytkownik ma prawo ustawić timer opóźnienia wyłączenia urządzenia w odstępach 1/2/4/8 godzin. Model posiada elegancki wygląd zewnętrzny, który wpisuje się w stylowe wnętrza lokalu.