Klimatyzator Camry CR 7907 30 m²
Zdjęcia 16 |
Camry CR 7907 30 m²
Rodzaj:przenośny
Zalecana powierzchnia:30 m²
Pobór mocy:1350/- W
Funkcje:tryb nocny
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne CR 7907
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR 7907 30 m²
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
camry Klimatyzator 12000 Btu biały wielokolorowy jeden rozmiar CR 7907 | 920 zł |
Podłogowy Camry CR 7907 AGDM-KLI-CMY-003 | 865 zł |
Klimatyzator przenośny CAMRY CR 7907 12000 BTU | 865 zł |
Klimatyzator CAMRY CR 7907 | 865 zł |
Klimatyzator CAMRY CR 7907 | 865 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →