Czajnik elektryczny Camry CR 1255 2000 W 1.7 l
Zdjęcia 14 |
Camry CR 1255 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR 1255 2000 W 1.7 l
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CAMRY Elektryczny biały czajnik plastikowy 17 l wielokolorowy jeden rozmia | 52 zł |
Adler Czajnik elektryczny Premium - 2200 W | 79 zł |
Camry CR 1255w biały AGDM-CZAJ-CMY-024 | 51 zł |
Czajnik CAMRY CR 1255w | 52 zł |
Czajnik CAMRY CR 1255w | 52 zł |
pokaż 15 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Camry CR 1255:
- Obrót o 360 ° na stojaku
PolecamyPorównaj w tabeli →