Grill CADAC Carri Chef 50 Plancha
Zdjęcia 9 |
CADAC Carri Chef 50 Plancha |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CADAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CADAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CADAC Carri Chef 50 Plancha
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cadac Carri Chef Grill ogrodowy gazowy 3.7 kW 47 cm x 47 cm | 964 zł |
Grill gazowy 30mbar CADAC BBQ Carri Chef 47cm | 1 838 zł |
Grill gazowy 30mbar CADAC BBQ Carri Chef 47cm | 1 065 zł |
Grill gazowy 30mbar CADAC BBQ Carri Chef 47cm | 916 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →