Projektor BYINTEK MOON K20 Smart
Zdjęcia 4 |
BYINTEK MOON K20 Smart
Lampa:LED, ANSI 500 lm, 15 000:1, żywotność 10000 h
Rozdzielczość:1920x1080 px
Projekcja:od 1.3 m, do 10.2 m
Współczynnik:1.35:1
Podłączenie:VGA, HDMI 2 szt., Wi-Fi 5
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne MOON K20 Smart
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BYINTEK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BYINTEK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BYINTEK MOON K20 Smart
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Projektor BYINTEK K20 Smart | 1 049 zł |
BYINTEK Rzutnik / Projektor BYINTEK K20 Smart LCD 1920x1080p Android OS | 1 049 zł |
BYINTEK Rzutnik / Projektor BYINTEK K20 Smart LCD 4K Android OS | 1 057 zł |
Projektor BYINTEK K20 Smart | 1 049 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →