Drukarka Brother PJ-822
Wideo 5Zdjęcia 8 |
Przenośna drukarka monochromatyczna do zastosowań mobilnych. Wykorzystuje zasadę druku termicznego z rozdzielczością 200x200 dpi, dzięki czemu użytkownik nie musi martwić się o zapas tuszu czy tonera, gdyż jedynym materiałem eksploatacyjnym w tej drukarce jest papier termiczny: rolka PA-R-411 (30 m) lub PA-C-411 (100 ark.). Należy do rodziny osobistych rozwiązań Brother PJ-800 do drukowania ofert, faktur i raportów w terenie.
Przyda się do organizacji sprzedaży, serwisu, logistyki, dostaw czy służb ratowniczych. Może działać w dowolnej orientacji bez obawy o zacieki, smugi lub rozmazany wydruk. Drukarka Brother PJ-822 łączy się z komputerem PC, tabletem lub smartfonem za pomocą interfejsu USB. Może pracować z sieci pokładowej samochodu i jest dodatkowo wyposażona w akumulator Li-Ion PA-BT-002, który zapewnia wydruk do 600 stron tekstu (brak w standardowym pakiecie). Cechą charakterystyczną tego modelu są jego skromne gabaryty (25,5x5,5x,30 cm) oraz niska waga (0,48 kg). Ta drukarka z łatwością zmieści się w każdej teczce, torbie czy plecaku. Wszystkie informacje o stanie urządzenia przekazywane są za pomocą diod sygnalizacyjnych.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brother 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brother.
Kup Brother PJ-822
Wszystkie ceny 10 →Drukarka etykiet Brother PJ-822 przenośna termiczna pracująca w formacie A | 1 783 zł |
Brother PJ-822 Mobilna printer PJ822Z1 | 1 918 zł |
BROTHER PJ-822 (PJ822Z1) | 1 825 zł |
Przenośna drukarka termiczna Brother PJ-822 (PJ822Z1) | 1 698 zł |
Brother PJ-822 - przenośna, termiczna drukarka dokumentów A4, 203dpi | 1 738 zł |
- Bezpośredni druk termiczny nie wymagający atramentu ani tonera
- Zasilany akumulatorami lub zasilaczem sieciowym / samochodowym