Czajnik elektryczny Brock WK 9805 GY stal nierdzewna
Zdjęcia 3 |
Brock WK 9805 GY |
|
Brock to młoda austriacka marka oferująca niezawodny sprzęt AGD o ciekawym designie. Ten czajnik elektryczny ma pięknie zaprojektowaną izolację korpusu. Połowa kolby pokryta jest tekturową wykładziną z tworzywa sztucznego, co znacznie ogranicza utratę ciepła. Czajnik posiada termometr nieulotny – analogowy licznik ciepła będzie działał nawet przy całkowitym odłączeniu urządzenia od zasilania.
Czajnik elektryczny Brock WK 9805 GY ma rurową wylewkę. Cylindryczna wylewka, podobnie jak w tradycyjnych czajnikach gazowych, doskonale nadaje się do wygodnego nalewania wrzącej wody. Aby otworzyć pokrywę, wystarczy lekko nacisnąć górny przycisk. Drugi przycisk znajdujący się na rączce włącza ogrzewanie. Model ten wykorzystuje mocny element grzejny o mocy 2200 W. Dobry element grzejny i izolacja termiczna kolby zapewniają przyspieszone podgrzewanie wody. Ściana główna kolby wykonana jest ze stali posiadającej atest do wrzenia wody. Kolorystyka kolby opiera się na odcieniu szarości. Dodatkowo czajnik elektryczny posiada modyfikację z czerwoną plastikową osłoną. Falista wyściółka zwiększa komfort użytkowania urządzenia. Praktyczny stojak można łatwo zdjąć.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brock.
Kup Brock WK 9805 GY stal nierdzewna
Brock Electronics WK 9805 GY Czajnik ze stali nierdzewnej 17L | 162 zł |
Czajnik Brock WK9805 GY Srebrny | 162 zł |
BROCK CZAJNIK ELEKTRYCZNY WK9805GY | 164 zł |