Opona letnia Bridgestone Turanza T005 235/50 R18 97V
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 235/50 R18 97V 235/50 R18 97 V 235/50 R18 101 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005 235/50 R18 97V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T005 (235/50 R18 97V) 8845 | 727 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 235/50 R18 97V ) 8845 | 808 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 235/50 R18 97V ) | 819 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 235/50 R18 97V
Ceny na Bridgestone Turanza T005 235/50 R18 97V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 235/50 R18 97V | od 727 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 235/50 R18 101H | od 661 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →