Opona letnia Bridgestone Potenza Sport 285/35 R21 105Y
Wideo 22Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Potenza Sport 285/35 R21 105Y 285/35 R21 105 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Potenza Sport 285/35 R21 105Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Potenza Sport (285/35 R21 105Y) 21575 | 1 253 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 285/35 R21 105Y XL EVc ) 21575 | 1 287 zł |
Opona Bridgestone 285/35R21 Potenza Sport XL MFS 105Y - opony letnie 21575 | 1 199 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Potenza Sport 285/35 R21 105Y
Ceny na Bridgestone Potenza Sport 285/35 R21 105Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza Sport 285/35 R21 105Y | od 1 199 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →