Opona ciężarowa Bridgestone Ecopia H-Drive 002 295/80 R22.5 152M
Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Bridgestone Ecopia H-Drive 002 295/80 R22.5 152M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bridgestone Ecopia H-Drive 002 295/80 R22.5 152M
Ceny na Bridgestone Ecopia H-Drive 002 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Ecopia H-Drive 002 295/80 R22.5 152M | od 2 573 zł | 1 oferta | ||
Bridgestone Ecopia H-Drive 002 315/70 R22.5 154L | od 2 564 zł | 1 oferta | ||
Bridgestone Ecopia H-Drive 002 315/80 R22.5 156L | od 2 459 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →