Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM001 225/45 R18 91H Run Flat
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM001 225/45 R18 91H Run Flat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Blizzak LM001 225/45 R18 91H Run Flat
Ceny na Bridgestone Blizzak LM001 225/45 R18 91H Run Flat |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM001 225/45 R18 91H | od 691 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Blizzak LM001 225/45 R18 91H Run Flat Mercedes-Benz | od 636 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Blizzak LM001 225/45 R18 95H Run Flat | od 845 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Blizzak LM001 225/45 R18 95H Run Flat BMW/Mini | od 1 508 zł | 2 oferty |
Polecamy