Opona zimowa Bridgestone Blizzak Ice 215/55 R18 95S
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak Ice 215/55 R18 95S 215/55 R18 95 S |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak Ice 215/55 R18 95S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak Ice (215/55 R18 95S) 13617 | 699 zł |
Bridgestone Blizzak Ice ( 215/55 R18 95S, Nordic compound ) | 685 zł |
Bridgestone Blizzak Ice ( 215/55 R18 95S, Nordic compound ) 13617 | 686 zł |
Modyfikacje Bridgestone Blizzak Ice 215/55 R18 95S
Ceny na Bridgestone Blizzak Ice 215/55 R18 95S |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak Ice 215/55 R18 95S | od 685 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →