Opona zimowa Bridgestone Blizzak DM-V3 225/70 R16 103S
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak DM-V3 225/70 R16 103S 225/70 R16 103 S |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak DM-V3 225/70 R16 103S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak DM V3 ( 225/70 R16 103S EVc, Nordic compound ) | 574 zł |
Bridgestone Blizzak DM V3 ( 225/70 R16 103S EVc, Nordic compound ) 18953 | 638 zł |
Bridgestone Blizzak DM V3 (225/70 R16 103S) 18953 | 557 zł |
Modyfikacje Bridgestone Blizzak DM-V3 225/70 R16 103S
Ceny na Bridgestone Blizzak DM-V3 225/70 R16 103S |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak DM-V3 225/70 R16 103S | od 557 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →